Atsiliepimai

Jūsų nuomonė svarbi, todėl visada prašau ją išsakyti. Ačiū nepatingėjusiems savo minčių atsiųsti raštu. Tai man geriausia reklama, todėl dalinuosi atsiliepimais su visais. Jei dar nepalikote sąvojo – šio puslapio apačioje galite tai padaryti, nes kitu atveju rytoj prabusite su žaliais plaukais :)

Pirmą kartą ištekėjau, o mano vyras vedė rugsėjo 12. Antrą kartą tai įvyko gruodžio 23 d. Tik pastarąją dieną nebuvo nei kunigo, nei bažnyčios, nei svečiu – tik mes ir visos vestuvių akimirkos, užfiksuotos  nuotraukose. Gavome išankstinę ir labai lauktą Kaledų dovaną – turėjome galimybę grįžti atgal i didžiąją mūsų gyvenimo dieną ir dar kartą ją išgyventi peržiūrint nuotraukas. Absoliučiai visos emocijos užfiksuotos jose, tokios gyvos, jautrios, tikros. Tokios, kokios ir buvo ta diena. Tikriausiai ne vieni jaunieji vestuvių dieną sugeba viską pamatyti, visur pabuvoti, o nuotraukos – tai idealus instrumentas, kuris suteikia galimybę būti vestuvių dienoje visu 100 procentų dar ir dar kartą. Dėkojame Tau, Pauliau, už su kaupu išpildytus lūkesčius, už nuostabias akimirkas, kurios bus didžiausias ir svarbiausias prisiminimas apie tai, kokie mes laimingi tą dieną buvome, kokie nuostabus ir mylimi žmones mus supo. Ačiū, kad buvai taip, jog kartais Tavęs net nepastebėdavome, tik žiūrint nuotraukas pagalvodavome „o kada ir kaip čia jis nufotografavo“. Linkime Tau to, ko esi pilnas: entuziazmo, nuotraukų „kitu kampu“, specifinių sprendimų ir kūrybiškumo. Tobulėk, jei dar yra kur ir toliau skleisk džiaugsmą nuostabiomis nuotraukomis :)

Aušra ir Ignas


Pauliau, mes sužavėti!!! :))) Wau!! :) Vakar tik filmuką pažiūrėjome, nes nuotraukas norime kartu žiūrėti, o vakar deja nepavyko. Tai apžavėti filmuko!! Nuostabu!!! :)  O šiandien didžioji peržiūra bus :)

Labai labai, tiksliau tikrai – Ypatingai gražu!!! :)))

Apžaveti Laura ir Antanas :)

Bet taaaip gražu….:)


Viskas super! Šviesios, jaukios ir mielos nuotraukos! :) labai gerai pagautos įvairios veido išraiškos, man ne visada pavyksta jas pagauti paprastą dieną :)

Ačiū Tau!

Laura


Labas! Vakar peržiūrinėjom ir peržiūrinėjom nuotraukas, filmuką :) Labai labai labai Tau AČIŪ!!!!!!! Ačiū už tai, kad tą dieną padėjai atsipalaiduoti, ačiū už tai, kad taip nerealiai puikiai įamžinai mūsų gražiausią (kol kas) dieną gyvenime!!! Nuotraukos nuostabios – žurnalų viršelių vertos :D

Ernesta ir Tomas


Hi Paulius,

I realize I never replied to you! We LOVE the photos and we will have to do it again in a a year or so!!! So glad you are the official „Family Photographer“!

Thanks again,
Michelle


Žinok, kaip faina. Nežinau kiek kartų žiūrėjom!
Tau kažkaip stebuklingai pavyko pagaut mūsų mažį tokį, koks jis iš tiesų ir yra, ir kokį mes jį matom :-)
Kur tu buvai per mūsų vestuves…
Ačiū tau labai :-) Dar kartą dėkojam ir sėkmės tau su darbeliais ir sūneliais!

Sima


Pauliau, super nuotraukos! Tik jau antrą kartą galvoju – ar Jūs labai talentingai sugebate rasti tas šypsenas mūsų fotosesijose, ar mes iš tiesų šypsomės, bet jau patys nematome :)

Jurga su šeima


Žiūrėjom, žiūrėjom, dar kartelį žiūrėjom :) ir dar žiūrėsim manau ne kartą :)
Patiko, patiko, patiko, labai patiko :)) Įvertinus tai, kad bažnyčioj tiek ašarų man riedėjo, vėliau buvom baisiai pasimetę ir neorganizuoti, o galiausiai nesilaikėm sutarto plano, rezultatas mus labai maloniai nustebino, esame tikrai labai patenkinti :)  Ačiū tau dar kartą :)

Ilona ir Saulius


Vis neprisiruošiu tau parašyti… Bet norėjau pasakyti didelį AČIŪ už nuotraukas.. vestuvių nuotraukos be abejonės nerealios – bet ir mes tą dieną jautėmės kaip pasakoje… Fotosesijoje Norvegijoje – atvirai sakau nebuvo pati geriausia nuotaika… nes galvoje sukosi milijonas reikalu… kraustėmės, pradėjau naują darbą ir pan. Tikrai ne fotosesija buvo galvoje.. BET pasižiūrėjus į nuotaukas – atrodome labai laimingi, atsipalaidavę ir leidžiantys labai smagų laiką! NEREALIAI! Buvau tikrai tikrai nustebinta nuotraukomis – neabejoju tavo talentu, bet tokiu nuotaukų tikrai nesitikejom! Bravo ir nuoširdus ačiū ;) 

Vita ir Povilas


Kaip ir atsiskaitėm, darbas padarytas, pinigai sumokėti, bet vistiek norisi tau parašyti ir iš visos širdies padėkoti! Labai gaila, kad negalėjau pati asmeniškai atsiimti nuotraukų, taip būčiau turėjusi proga dar paspausti tau ranka :) Bet tikrai nuoširdus ačiū! :) Labai gera buvo žiūrėti, jautėmes kaip per nauja išgyventume tos dienos džiaugsmą. Viskas taip sava, tikra, subtilu ir šilta.  Jau pats nuotraukų pateikimas maloniai nuteikia – nustebina, pradžiugina. Viskas nuo –  iki apgalvota! :) Sėkmės tau ir toliau darbuose, kurybiniuose ieškojimuose, kad tas kurybinis įkvėpimas niekada neapleistų!

Ačiū tau! :) Iki kitų susitikimų ;)

Kristina ir Mohamed


Labai ačiū, Pauliau, už tikrai ypadingas nuotraukas. Tikėjomės puikaus rezultato, bet kad šitokio nieko panašaus… tiesiog TOBULA… esame labai patenkinti. Kiekvienoje nuotraukoje slypi totali tobulybė, kiekviena subtyli akimirka, žvilgsniai, vaizdai, spalvos, nu žinok kažkas magiško :)

Susitiksim per krikštynas we promised :) !!!

 Kuo didžiausių sumanymų!

 Laura ir Tomas


Mielas Pauliau,

Ačiū tau, kad vestuvių dieną buvai kartu su Jumis. :) 

Ačiū, kad visas akimirkas įamžinai nuotraukose. Nuotraukos – net trūksta žodžių… Jos fantastiškos!  Jose radome viską  – apie ką svajojome. Mūsų emocijos, akimirkos, meilūs žvilgsniai, artimieji ir mes mylintys vienas kitą… Nuotraukose sugebėjai užfiksuoti tokias akimirkas, kokie mes esame iš tikrųjų, natūralūs ir besišypsantys. Kiekvieną kartą žiūrėdami nuotraukas džiūgaujam, braukiam džiaugsmo ašarą ir suprantame, kad mūsų lūkesčius pateisinai 100 ir dar daugiau procentų!

Todėl nuoširdžiai Tau dėkojame. :) 

Ypatingai laimingi Justė & Darius


Net nežinom, kaip pradėti.. gal nuo to, kad pradėjo gesti klaviatūros rodyklės nuo nuotraukų žiūrėjimo dar ir dar, ir dar, ir dar kartą ir dar dešimt papildomai.

Ačiū Tau, kad buvai tokią svarbią dieną su mumis, be jokio streso, tik džiaugsmas ir pasitikėjimas Tavimi, kad tikrai viskas bus gerai ir kad šią dieną bei jos kai kuriuos momentus, kuriuos prisiminėm tik iš nuotraukų, užfiksuosi nepriekaištingai! 

Nuostabios, šiltos ir mielos nuotraukos, kurias žiūrint norisi mums susiglausti, kaip tądien… ;)
Ačiū!

 Ieva ir Marius


Pažiūrėjom, pažiūrėjom! :))) Pažiūrėjom dar Kalėdų ryte lovoj. Supratom, kad daugiau nebus laiko vieniem to padaryti, tai įteikėm sau pirmąją dovaną :) Po to prasidėjo nesustojamas švenčių maratonas, per kurį nelabai radom laikom parašyti. Nuotraukos nuostabios! Man beveik visos gražiausios kur mes šypsomes :) Ir muzika labai fainai išėjo, nuotaikingai :) Išties tai didelis ačiū už gerą darbą ir gražias emocijas nuo manęs ir nuo Giedriaus :) Turėsim, ką prisiminti dar ilgai.

Dalia ir Giedrius


Ramu, jauku, juokinga, šilta… romantiška, netikėta, užima kvapą… ir vėl gera, ramu, šypsosi akys… kaupiasi ašara, graužia gerklę, rankos susipina… tiek daug ypatingų akimirkų… AČIŪ, Pauliau, kiekvienas kadras įtikino, kad mums su Tavimi pakeliui…
Giedrės Mindaugas ir Mindaugo Giedrė

YES YES YES YES YES YES!!!

It is so amazing and perfect (and I’m crying from it) so I give it a 100 out of 10.
Michelle and Henrik

Tik dabar baigėm nuotraukų peržiūrą! Nuostabios! Tiek daug gražių ir visos viena už kita gražesnės! O smagiausia tai, jog atrodo, kad kiekviena nuotrauka su mintimi, kad kiekviena nuotrauka norima kažką pasakyti… vienos sukelia susijaudinimą, kitos juoką..  Tiesiog nuostabu :) O fotofilmukas tai kaip trumpametražis filmas, ne šiaip nuotraukos iš eilės sudėtos, o  tarsi visa istorija, su pradžia, kulminacija ir pabaiga.. :) Sunku sulaikyti emocijas, laaaabai AČIŪ, esame patenkinti visu 100%. Linkime Jums niekada neišsekti ir toliau džiuginti, stebinti, priversti jaustis YPATINGAI visus tuos žmones, su kuriais dirbsite :)

Agnė ir Arūnas

Tai va, rašom Tau padėką, o mintyse nesisuka absoliučiai jokie žodžiai, kuriais būtų galima apibūdinti pirmą įspūdį… Ir antrą … Ir visus kitus, įspūdingus žiūrėjimo momentus… Tiesiog… Iš pradžių bijojom, po to lyg ne, po vestuvių lyg vėl koks tai kirbėjimas širdelėje… Pamačius filmuką (jį žiūrėjome pirmą) negalėjau sutramdyti ašarų, nes tik Tavo dėka galėjom prisiminti visą tą dieną: veiksmą po veiksmo, jausmą po jausmo, beveik kiekvieną pagalvotą mintį ar ilgai kurptą išreikštą idėją…Tu viską užfiksavai… Nesausai: su emocija, su pasigerėjimu, išreikšta aistra … Fotografijai … :) Na, žodžiu mes esame be proto dėkingi, kad Tavo dėka galime gerėtis mūsų vienos dienos pasakos įamžintais momentais… Mum laaabai patinka… Labai… Kiekvienas kadras, atskleidžiantis, koks iš tiesų esi talentingas…
„Ir dar yra… Fotografija. Ypatingai. Tikra.“  Linkim, kad ji netaptų darbu, o ja mėgautumeisi kiekvieną kartą –  lyg tai būtų pirmasis … :)
Ačiū TAU, Pauliau

Mums tai mistika. Kasdienė nuotraukų peržiūra vyksta su tuo pačiu jauduliu, kaip ir TĄ ypatingą dieną ir iš susižavėjimo kaskart pašiurpusia oda. Mūsų  jausmai išreikšti TAVO talentu, išreikšti labai taikliai, subtiliai, estetiškai. Nuoširdžiai esame sužavėti tavo darbo rezultatu, tikime, kad po daugybės metų šios įamžintos akimirkos „jaudins“ lygiai taip pat, kaip ir šiandien, praėjus jau keturiems pakilaus, stebuklingo ir dar didesnės meilės mėnesiams.
„DIEVAS  puikiausiai mus pažįsta ir tik Jis žino kaip mus laistyti, kad duotumėme vaisių“. Tai tikrai y p a t i n g a i.
Nuoširdžiai esame dėkingi Tau!

Su didžiausia meile ir pasigerėjimu Tavimi, amžinai įsimylėję Donata ir Marius.


Norėjau pranešti, jog mes laimingai sugrįžome į kalnus ir esame labai laimingi turėdami tokias nuostabias ir kokybiškas nuotraukas ir puikius prisiminimus iš mūsų fotosesijos Nidoje! Nuoširdus ačiu už tokį puikų darbą! Linkime jums abiems didelės sėkmės darbuose ir asmeninės laimės!
Geriausi linkejimai is Tirolio!

Jurgita & Co.


Visų pirma, nuotraukos, kaip ir pirmąjį kartą – tikrai puikios. Žinoma, to ir tikėjomės, kitaip nebūtume prašę įamžinti ir antrojo leliuko krikštynų akimirkų :) Visų antra, esi labai šiltas, taktiškas žmogus ir tą ypatingą šventės dieną, bent jau šioje vietoje dingsta visas nerimas. Nėra baimės, kad kokią minutę kitą užtruksime ilgiau, nes ne visada išeina tiksliai suplanuoti laiko ypač su mažais vaikais, bet tu visad išlieki supratingu žmogumi. Sėkmės ir toliau darbuose.

Sandra su gražia šeimyna:)


Norėjome Jums padėkoti už nuostabų darbą, likome patenkinti ir nustebinti kokie gražūs išėjome, prisiminimai liks nuostabūs ir šilti. Ačiū už dovaną kuri liks mūsų naujo namo akcentu :)  Tikrai ateityje bendrausime ir pasiūlysime kitiems Jusų gražius darbus :)

Modesta ir Deividas


Labai ačiū už ypatingos dienos ypatingas nuotraukas. Esame dėkingi už šiltas, išraiškingas ir kokybiškas nuotraukas. Gebėjimas pagauti gražiausius ir šilčiausius momentus yra neabejotinas Tavo talentas. Manome, kad ir po daugelio metų šios nuotraukos jaudins mūsų širdis ir žinosime, kad tai dienai įamžinti pasirinkome geriausią vestuvių fotografą.

Linkime didžiausios sėkmės naujuose sumanymuose!
Dovilė ir Gediminas


Labai labai norėčiau  padėkoti tau už fotosesiją ir labai gerą, malonų laiką šeštadienį, kurį praleidom visi kartu. Buvo labai įdomu ir faina!!! Ir turiu pripažinti, kad aš pavargaaau :)))) Visą sekmadienį buvo „othodniak“ :))))

Jelena ir Kostantin


Pauliau, ačiū Tau!!! Esam apsvaigę nuo viso grožio. Super super super !!! Tobula :)

Emilija ir Deimantas


Ačiū Tau labai, visi buvo sužavėti! Dar kartą norim pasakyti ačiū už tai, kad buvai mūsų šventės dalimi. Labai džiaugiamės susipažinę ir manom, kad dar teks turėti bendrų reikalų ;) Jaučiamės truputį skolingi už tai, kad paskubinom, bet tikimės kaip nors pasitaisyti :)
Siunčiam Tau pačių geriausių linkėjimų!

Ieva ir Justinas


Žiūrėjom ir žiūrėjom nuotraukas… Labai labai esam Tau dėkingi už nuostabų darbą. Tiek daug širdies ir dėmesio skyrei musų mažylės šventės įamžinimui. Labai viskas gražu, nuotraukytes tokios šiltos, šviesios, tokios mielos ir jaukios. Iš ties kuo puikiausiai sugebejai atspindėti tos dienos nuotaiką, taip gera vėl prisiminti dukrytes krikštynas, tą jaukią atmosferą, gerą nuotaiką, puikų orą. Pauliau AČIŪ Tau ir dar kartą AČIŪ na ir dar kartelį AČIŪ :) Tu pats geriausias, tikrai tikrai (clap) Nuoširdžiai

Lora, Mantas ir Patricija :*


Ačiū, Pauliau, tau už darbą. Mes labai patenkinti. Yra toookių nerealių nuotraukų:) Daugelis nuotraukų kur mes prie mašinos, nespalvotos atrodo visiškai iš kito dešimtmečio. Ir nė trupučio nekvepia dirbtinumu, visos tarsi netyčia pagautos.
Ačiū tau ne tik už gražų rezultatą, bet ir už smagų procesą. Filmuko muzika labai tinka. Visas siužetas labai sklandus. Pabaiga tobula. Pafilmuoti intarpai labai asmeniški. Man pačiai reikia prie jų priprasti, kad norėčiau parodyti ne tik artimiesiems.

Ačiū,
Justina ir Rolandas


Širdingas ačiū už nuostabiai sukurtą fotofilmą Raimondos ir Olego vestuvių, linkiu jums kuo didžiausios kloties jūsų darbuose ir gyvenime – telaimina jus dievas.

Su didžiule pagarba JUMS Raimondos mama Audronė


Žinau, kad dabar pats darbymetis ir esi labai užsiėmęs, bet vis tiek norėjau parašyti tau trumputę padėką. Ačiū tau labai už tavo šaunų bendravimą, už supratingumą, paprastumą, šiltumą ir t.t.  Laba labai džiaugiamės, kad pasirinkome būtent tave. Viskas buvo super. Ir iš tikro savo šmaikštumu sugebėjai sumažint net mums stresą tą dieną :)))) tad tikrai ačiū, na ir kantriai  bet labai labai laukiam nuotraukėlių :)))))

Vita ir Vladas


Vis žadu prisėsti prie kompo, bet sukuosi su dviem vaikais.. Norėjau labai padėkoti už gražias nuotraukas, viskas patiko ir nuotraukos ir filmukas ir šiaip viskas praėjo sklandžiai :) Ačiū labai !!!

Egita su šeima


Nuotraukos labai fainos, visi aikčioja bežiūrėdami :) Tikrai dar karta ačiū tau labai. Jau pradedu dalinti rekomendacijas  :)

Milda ir Valdemaras


Dar kartą didelis AČIŪ už pasakiškas nuotraukas :) Labai gražu, o filmuką gal jau 6 kartus peržiūrėjau, labai gerai foto parinktos, nei per ilgas, viskas apipavidalinta puikiai, kad ir kaip ieškojom vakar su vyru ka čia pakritikuoti, tai atleisk, prie nieko prikibti neturim :) Nuotraukos nuostabios, gera žiūrėti ir prisiminti šventę :)

Eglė, Donatas ir Germantas


Šiandien buvo sunki diena – nusikaliau darbe, visa išsekusi. Bet tik grįžau namo ir akys suspindo – mes turime savo dienos nuotraukas! Žiūrėjome filmuką ir nuotraukas, ir nenustojome šypsotis :) Nesigailime nei vieno kadro, nei vienos akimirkos. O dar labiau džiaugiamės, kad sutikome daryti fotosesiją Paryžiuje – tokios gaivios nuotraukos, patiems sau pavydu :) Ačiū už nuotraukas, nuotaiką ir tai, kas niekada niekur nedings. Manau, reikės kažką panašaus pakartoti – tebūnie kita proga, bet su tais pačiais žmonėmis ir su tuo pačiu fotografu ;)

Sigita ir Adrijus

P.S. Negaliu, einu dar pasigrožėsiu, tokios nuotraukos.. :)


Ačiū už nuotraukas – labai buvom maloniai nustebinti pradedant įpakavimu ir baigiant nuotraukomis bei filmuku :) Alfis sakė, kad vardą YPATINGAI tikrai pateisinai :) Buvo malonu susitikti, nuotraukas tikrai žiūrėsim dar ne kartą :) Ir manau susitiksim ateity.

Lina, Alfonsas, Migle ir Elija


Mes norėjome gražios, linksmos ir įsimintinos vestuvių šventės :) Ar tokia ji ir buvo? Taip :) Mes norėjome mielų prisiminimų apie tą šventę – ar juos turime? Tikrai taip! :) Kas tą šventę padarė ypatinga? O gi žmonės, kurie joje dalyvavo :) Ir galime apie visus gražius prisiminimus rašyti taip, lyg mūsų šventė būtų įvykusi tik vakar, nes kiekvieną kartą peržiūrint savo vestuvių nuotraukas, iš atminties iškyla jose pagautos ir įamžintos visos šiltos tą dieną aplankiusios emocijos :)
Didelis AČIŪ Tau, Pauliau, už tai, kad myli savo darbą, dėl ko nuostabūs to darbo rezultatai atsispindi Tavo įamžinamuose kadruose :)

Agnė ir Mantas


Negalėjom atsitraukti nuo kompo, vis žiūrėjom ir žiūrėjom filmuką, ir nuotraukas :) Pamaivų, pamaiva aš, pasak Gedimino :) Super :) Nuostabus darbas :) Muzika parinkta idealiai, filmukas tiesiogine to žodžio prasme „veža“, nuotraukos irgi išskirtinai gražios, meniškos, o kur dar visko pateikimas – kompaktų dovanelė ir paveikslas :) Beje, ir dirbt smagu buvo su jumis, taigi patys geriausi atsiliepimai ir aišku, rekomendacijos iš mūsų :)
Ačiū labai :)

Ilona ir Gediminas

P.S. fotoknygos norėsim :)


Didelis ačiū už nuoširdų darbą, šiltą bendravimą, puikiai perteiktas nuotaikas, pagautas šypsenas, daug teigiamų emocijų, originalius filmukus ir dovaną, kuri puoš mūsų namus ir primins ypatingą dieną :) Džiaugiamės, kad ypatingų akimirkų įamžininimui pasirinkome ypatingą fotografą :) Sėkmės naujajam sezone, toliau sparčiai tobulėk ir stebink!

Renata ir Daumantas


Toks vaizdas, po to kai gavome fotografijas bei fotofilmą, jog būtų nuostabu kad kiniečiai pagaliau išrastų laiko mašiną, nes tas akimirkas norėtųsi atsukti ne vieną, bet 10000 tūkstančių kartų. Ačiū Labai !! Nuostabu per menkai skambės už tai ką mums padovanojai. Ačiū dar kartą !!!

Edvinas ir Rūta


Tiesiog negalim atsidžiaugti!!! Žiūrim gal jau šimtinį kartą, ir vis iš naujo išgyvenam tas nuostabias akimirkas!!!! Darbas superinis!!! Ačiū labai!!! Skiriam Tave mūsų šeimos fotografu ;)))

Ugnė ir Tautvydas


Visas savaitgalis kompe. kitaip ir negalejo būti… taip saldu saldu… paprastai mes kartesni būnam :) ir rugštelės netrūksta… mes labai patenkinti… graži diena buvo… gražus tavo darbas…

Asta ir Valdas


Labai labai didelis ačiū nuo mūsų su Justu dėl ypatingai geros vestuvinės fotosesijos atmosferos, nuotaikos ir t.t. Jautėmės labai gražūs, profesionalūs modeliai. Buvo labai labai smagu kartu dirbti (koks ten darbas-tikras malonumas). Ir tikrai žinau, kad ne paskutinį kartą :) Dideliausios kūrybinės sėkmės šią savaitę ir belenkada visada ;) Aišku dar milijoną kartų dėkosim, bet dar ir šiandien pasikartosiu – buvo žiauriai fun :) ypač bėgti nuo karvės. jeeeee :)

Eglė ir Justas


Na tai ką aš galiu pasakyti apie nuotraukas… nagi gražu… labai gražu… fantastiškai gražu !!!!:-D dar negalim atsižiurėti filmuko. Dainius vis leidžia ir leidžia jį :)) ir kuo daugiau žiūrim, tuo labiau patinka. Vis pamatom naujų nuotraukų detalių, kurios priderintos prie muzikos ar žodžių. Atrodo, kad viskas suderinta iki smulkmenos :) Mamai šiandien parodžiau, tai net apsiašarojo bežiūrėdama :-D Gražiausios nuotraukos su grybais, žemuogėm, pomidorais, futbolu, šuns maitinimu ir vedimu už pavadėlio :) ir laaaaaabai gražios namuose, ta balta apranga dar prideda savo šilumos ir grožio. Netgi pasirodė, kad per mažai jų, dabar atrodo dar galėjom taip ir taip… :) Dabar galėčiau visas sienas išsikabinėti tom nuotraukom :))))) reik biški „atvėsti“, kad sugebėt išsirinkt kelias gražiausias ir įsirėminti.

Dar sykį labai ačiūūūū
Asta


Pauliau, dabar jau, kai mažiausiai 15 kartų peržiūrėjom visas nuotraukas ir filmuką, galim išsakyti pilną nuomonę :) Turbūt dėkoti būtų galima begalę kartų, nes tikrai nerealiai gražu ;) Iš tikrųju vienos įspūdingiausių  nuotrauku buvo tos, kurias fotografavai namuose, net nesitikėjau, kad iš pasiruošimo galima išspausti tiek įdomių ir natūralių kadrų… Jau nekalbant apie pagautas išraiškas ;) Filmukas tai išvis be kalbos, nes atrinktos pačios pačiausios nuotraukos! Nerealu, kai su vienos dainos paskutiniu taktu baigiasi tarsi viena istorija, o su naujos dainos pirmu taktu iškyla bažnyčios vaizdas… Net šiurpuliukai per kūną nueina ;) 

Ir išvis yra nemažai nuotraukų, kurios net kvapą gniaužia ;) Vis žiūrim ir žiūrim filmuko pakartojimus ;)Ignė ir Žilvinas

Ačiū Tau Pauliau už fantastiškas nuotraukas! Tikrai nuostabu – fotofilmo siužetas, puikiai parinkta muzika, kiekvienas kadras, perteikta toookia gyva emocija!.. Net nežinojom, kad mūsų veiduose yra tiek mimikų, išraiškų :)) Nuostabu, trūksta žodžių…
 
Rūta ir Audrius

Dėkoju, labai gražios nuotraukos. Puikiai mane nupiešiai :) Labai gaila, kad nepavyko tavęs „gauti“ mūsų vestuvėms :( Tavo darytose nuotraukose galiu i save ramiai žiūrėti ir kitam negėda save parodyti :) Ačiū Tau labai.

Lora


Kokios nuostabios mūsų Jonuko krikštynų nuotraukos! Ačiū, Tau už įamžintas nepamirštamas akimirkas. O filmukas…, net ašaras gerklėj spaudžia… Ir už dovaną dėkojam – puiki staigmena :) Labai džiaugiamės, kad radom Tave ir tikimės susimatysim kitokia proga ;-)

Sėkmės Tau darbuose ir ne tik :)

Ramunė, Irenijus ir Jonas


Rezultatas SUPERINIS!!! Žiūrėjom išsišiepę iki ausų, gerėjomės kiekviena detale, kaifavom…… SUPER!!! Pauliau, tau rašom 10+ !!! Iš tikrųju, net nežinau ir ką dar bepridurti…… tikrai super!!! AČIŪ už nerelios šventės nerealiai gerai užfiksuotas akimirkas ir emocijas!!!

Rūta ir Tadas


Ačiū už nuostabiai atliktą darbą, gavome tikrai daugiau nei tikėjomės. Džiaugiamės, kad radome Tave – atsidavusį savo darbui ir savo kūryba suteikus mums šitiek džiaugsmo. Dar ilgai krikštynų nuotraukėlės džiugins mūsų akis ir širdį.
Rusnės mama Kristina :)

Ačiū už super smagią fotosesiją, už daug daug ypatingų nuotraukų, kurias visas norisi įsirėminti… už ne įprastus, bet KITOKIUS kadrus. Tikrai ypatinga :)

Evelina ir Ignas


Esame labai dėkingi už fantastiškas nuotraukas! Ir ne tik! Malonus ne tik rezultatas, bet ir visas procesas. Ne viskas vyko pagal mūsų planą, bet tai ir gerai! Svarbiausia – atsipalaiduoti ir gyventi tomis nuostabiomis akimirkomis! Ir mes tikrai gyvenome! Ir dar … Labai pajutot mūsų nuotaiką! Romantika, švelnumas, retro, minkštos pastelinės spalvos … Gal tai ir yra jūsų paslaptis?.. :)

Irena ir Sergej

Iki kitų susitikimų!!!


Visų pirma vis neprisiruošiu padėkoti už tikrai profesionalų darbą, gerą bendravimą, taktiškumą, entuziazmą, pagalbą organizuojantis įvairias smulkmenas ir viską, ką padarei dėl mūsų :) Esam tikrai labai labai patenkinti tiek tuo kaip viskas vyko, tiek manau būsim ir nuotraukomis kadangi ką atsiuntei ir ką matėm fotoaparate fotosesijų metu buvo labai gerai :)

Neringa ir Martynas

    Dėkoju už tokį puikų darbą ! Nuotraukos nepaprastai gražios, ka čia gražios – įspūdingos ! Dėkui labai labai :) !

Neringa


    Neringa jau rašė – bet norėjau padėkoti ir aš. Labai džiaugiuosi kad dirbom su tavimi! Ačiū už kantrybę, pagalbą organizuojantis, dėmesį bei ypatingai – už labai profesionalias nuotraukas ir dar geresnį klipuką :))) Nežinau kaip tau, bet man tai jis labai labai fainas :))) Žiūrėjau ir kitus tavo filmukus, bet nežinau – ar dėl to kad tai sava, ar iš tikrųjų – mūsiškis gavosi nuostabiai :))) Ypatingai :) Sekmadienį jį žiūrėjau gal kokius 6 ar 8 kartus…. :))) Kiti žmonės kas žiūrėjo, tai sakė kad geriau dar nėra matę… :))) Ir nuotraukos nuostabios. O apie geresnį paveikslą ir pagalvoti negalėjome :) Dar kartą AČIŪ :)

Martynas


Labai labai dėkui už smagias foto, džiaugiamės, visi po kelis kartus žiūrėjome :) Ypač džiaugėsi Benas, nes galvojo, kad dėl jo ožių jo visai ,,nebus nuotraukose“ :) Bet kai paaiškėjo, kad skaitlingumu – jis lyderis, buvo devintam danguje :D

Sigita su šeima


Ech, bet kaip gražu :) :) :) Aš dar dabar vaikštau išsišiepusi, super padirbėjai, nuotraukos tikrai superinės ir toookios gyvos :) Visi, kas matė, sakė, kad nuotraukų dūšia net per kraštus veržiasi :) O kaip smagu viską prisiminti :) Dar kartelį didelis ačiū už darbus, o prisiminimas bus visam gyvenimui :)

Justė ir Viktoras


Labai ačiū už nuotraukas. Net nesitikėjau, kad taip gerai viskas gausis ;) Filmukas – nerealus, nuotaiką pakėlė ;) Gal dabar fotografuotis pamėgsiu ;)

Paulina


Žinai, įspūdis toks didelis, jog niekaip į žodžius nesugula… Man nepaprastai patiko kaip lengvai radai kontaktą su kiekvienu padauža ir žinoma, užfiksuotos žavios akimirkos bei subtiliai ir tiksliai parinkta muzika… Dar kartelį ačiū labai – pradžiuginai!…

Audronė (Poviliuko mama)


Būti profesionalu, ar mėgėju? Štai ką aptarinėjome gavę Tavo nuotraukas. Nesupyk, kad Tave pavadinsime mėgėju, pradedančiuoju. Tiesiog nuotraukose per daug įdėta Tavosios širdies ir meilės. Profesionalumas to neturi…. Maža to, jis tampa inertiškas ir besikartojantis. O Tavo nuotraukose toks šiltumas ir paprastumas…. verkti norisi. Mes labai, labai ir labai patenkinti. Tikrai DAUG darbo įdėta, tiesiog nėra prie ko prikibti :-) SUPER!!! ;-)
Linkėjimai, ir dideliausias DĖKUI.
 
Kristina, Šarūnas ir Amelija

Ačiū Pauliui už nuostabiausių akimirkų įamžinimą, puikios nuotaikos palaikymą ir nuoširdų darbą, kurį įvertinom ne tik mes, bet ir mūsų draugai bei artimieji. Kiekvieną kartą peržiūrinti mūsų jungtuvių nuotraukas kartojasi tas pats nuostabus tos dienos jausmas – visos akimirkos tokios gyvos!

Tikrai ypatingai tikra!

Indrė ir Viktoras


Dėkojame, Pauliau, už tai, kad bet kurį momentą  galime grižti į tą dieną, už išsaugotą kiekvieno draugo šiltą ir nuoširdžią šypseną.  Dėkojame, kad galėjome būti savimi ir net nejausti, kad Jūs esate šalia. Ačiū kad nuotraukose perteikėte tą dieną tvyrojusią nuotaiką, artimujų šilumą ir meilę. Beje ta dalis senamiestyje – ypatinga, nors buvo velniškai šalta :)

 Iki susitikimo! Kuris įvyks būtinai :)

Gabija ir Donaldas


Per visą švenčių šurmulį net užmiršau tau padėkoti :) Labai patiko nuotraukos. Labai gražu ir meniška. Ačiū tau labai, labai :) Kviesim ir kitom progom:)

Živilė su šeima

Vis žiūrim ir žiūrim, negalim atsižiūrėt į savo vaikus. Nusiunčiau sesei, jau bliauna. Bijau tėvams rodyt, mama tikrai neatlaikys… :) Tikrai labai patiko ir pati fotosesija, ir jos rezultatas. Dėl mažiaus neabejojau, nes jis šypsosi visiems, o vat didžioji – prakalbinti ir nufotkinti ožiuką man rodos sunkiau. Nemėgsta ji ir svetimų žmonių, bet tau pavyko ją kažkaip užkabinti, kad nuotraukas pamačiusi prisiminė ir tavo vardą, ir kaip fotosesija vyko. Ačiū labai už įspūdingai įamžintus mano zuikius :)

Vaida (Jonuko ir Eglutės mama)


Labai didelis ačiū už puikiai atliktą tavo darbą, net nesitikėjom, kad bus tiek įspūdžių žiūrint nuotraukas. Vis dar atsižiūrėti negalime grožybėmis, kurias tu perteikei nuotraukose. Didžiausia staigmena, tai įteikta dovana, kuri jau puošia mūsų namų sieną. Dar kartą labai labai ačiū!!! Būtinai  rekomenduosime tavo paslaugas ir savo draugams!

Rita ir Andrejus


Didelis ačiū už tokias nuotraukas, kokių ir norėjom :) viskas taip super gavosi, ir filmukas toks jaudinantis… ką tik dar kartelį pažiūrėjau… ech. O netekėjusios draugės jau prašė kontaktų ;)

Laura ir Darius


Labai dėkojam už nuostabias nuotraukas…. Nuotraukos yra fantastiškos, kiekviena kartą į jas žiūrint suvirpa širdelės. Pirmą kartą žiūrėdami susigraudinom ir net patys stebėjomės kokie esam gražūs ir fotogeniški :) Nuotraukos mums priminė tuos dalykus, kurių vestuvių dieną neužfiksavome…. Tikimės gyvenime dar bus nuostabių akimirkų, kurias reikės užfiksuoti Pauliaus fotoaparatu. Ačiū.

Mantas ir Aistė


Mes esame labai patenkinti. Labai „šiltos“, mielos ir meniškos nuotraukos. Nuotraukų filmukas paliko didelį įspūdį, keletas mano draugių net susigraudino. Jaudinantis reginys! Fotografas buvo labai paslaugus, nelabai „tilpome i laiką“, kai kur ilgiau užgaišome, tačiau jokių priekaištų nesulaukėme. Man pasirodė, kad jis labai stengėsi, o rezultatu mes likome labai patenkinti. Be to gavome dovanų – savo dukrytės portretą.  Žodžiu, aš tikrai rekomenduočiau, jei kam nors reiktų fotografo paslaugų.

Sandra (Barborytės mama)


Esame labai patenkinti fotografo darbu. Džiaugiamės tuo, ką dabar turime. Kiekvieną kartą žvelgdami į nuotraukas, vėl ir vėl išgyvename tą malonų vestuvių dienos jaudulį. Esame dėkingi ne tik už puikias fotografijas bet ir už šiltą bendravimą – gavome daugiau nei tikėjomės, kokybiškas, meniškas, originalias, gražias nuotraukas, malonų bendravimą ir puikią nuotaiką.  

Ieva ir Arnas


Paulius yra labai kūrybiška asmenybė ir savo nuotraukose sugeba perduoti švetinę nuotaiką. Džiaugiamės, kad jis įsiklausė į mūsų norus ir leido būti savimi, o ne fotografo valdomom marionetėm :) Tas nuotraukų natūralumas tikriausiai yra tai, ko turėtų siekti kiekvienas fotografas – ir Pauliui tai puikiai pavyksta!

Natalija ir Darius


Šiandien visą dieną žiūrinėju tavo meno šedevrus ypatingai.lt, ir kas keisčiausia – neatsibosta. Jau po Rapolo krikštynų mačiau, kad turi talentą, bet dabar dar kartą nustebinai. Jau laukiu kitų krikštynų, kada vėl tavęs prašysiu papyškint.

Algimantas (Rapolo tėtis)


Kai žmogus myli savo darbą, tai jo atliktu rezultatu lieka patenkinti visi. Jis sugeba pagauti, užfiksuoti ir net paryškinti atskirus momentus. Nuotraukos labai gražios, ryškios, meniškos. Viskas taip gražiai ir natūraliai perteikta. Dėkojame Pauliui už puikias ir kokybiškas mergvakario nuotraukas, visos likome sužavėtos Tavo darbu. Linkime ir toliau sėkmingai įamžinti nepamirštamas akimirkas.

Agnė (mergvakario kolektyvas) :)


Hi! Yes, all I good! We are very happy with the results so thank you so much! It was lots of fun and now I have some nice pics to give away to close family members – who has been asking for this for a number of years :)
Either way, happy and thanks again! You did a very nice job.

Best,
Emma


Jūsų atsiliepimai