Jūsų nuotraukos jau nebus tokios, kaip buvo :)

Skelbimas 800px

 

Žmonės mylintys fotografiją vis man parašo: „Pauliau, norėčiau fotografuoti geriau nei dabar, ar gali man padėti?“ Aš vis atidėliodavau laiko skirdamas tik individualiai ir profesionaliai norintiems mokytis fotografuoti vestuves. TAČIAU ATĖJO TAS LAIKAS!  Todėl visi, kurie nori patobulėti fotografuojant savo draugų ar vaikų portretus, kelionių vaizdus ar tiesiog mielas smulkmenas aplinkui – kviečiu į dviejų pusdienių plius namų darbų patirtį, kurios metu dalinsiuosi tuo, kas noriu tikėti pakels jūsų kadrus į kitą lygmenį. Na ir pasakiau! :)

 

Dviejų dalių foto kursai Entuziastams!

REGISTRACIJA ČIA   Registracija baigta, vietų nėra

Kada: 2016 m.  kovo 19 d. ir 26 d.

Kur: Vilniuje (tikslią vietą pranešiu po registracijos)

Trukmė: du šeštadieniai po 5 valandas arba iki tol, kol bus klausimų. Pradžia 10.00 val.

Dalyviai: grupė iki 15 žmonių. Mokymai skirti pradedantiesiems ir jau šiek tiek pažengusiems. Jūsų mėgstamas fotografavimo žanras ir turima technika nesvarbu – kiekvienas ras ko išmokti.

Kaina: dviejų dalių kursai su individualiais namų darbais ir jų aptarimu 1-am dalyviui – 99 eurai arba 179 eurai atėjus dviese

Kursų aprašymas

Šie produktyvūs pusdieniai bus orientuoti į pagrindinį mokymų tikslą, kurį galima įvardinti labai paprastai – išmokti daryti gražesnes ir kokybiškesnes nuotraukas nei jums pavykdavo iki šiol. Tai tikrai įmanoma :)

Galvodamas apie savo pradžią fotografijoje, prisimenu, kad dėl informacijos gausos po pirmų pamokų nesiėmiau fotografijos, ji man pasirodė per daug komplikuota. Juk rezultato norisi taip greitai! Todėl ir jums, laiką padalinau į dvi dienas, kad neperdegtumėte. Paliesime tuos teorinius dalykus, kurie yra bet kokio fotografijos žanro esmė, todėl nesvarbu ką mėgstate fotografuoti.  Bus namų darbai, kurie yra neatsiejama dalis siekiant labiau įtvirtinti išmoktą medžiagą ir atsinešti į antrą susitikimą dar daugiau konkrečių klausimų. Mokymų teorija parinkta labai koncentruotai siekiant, kad fotografuoti būtų maksimaliai „neskausminga“. Mokymų turinys sudarytas iš teorijos, praktinių patarimų ir nuotraukų aptarimų. Visiškai nesvarbu, kokį fotoaparatą naudojate – šis kursas leis įvertinti tiek savo, tiek ir technikos galimybes.

Kurso temos, kurios bus išskaidytos per dvi dienas

  • Fotografas ir fotoaparatas – kada kuris svarbesnis ir kodėl.
  • Jūsų turimas fotoaparatas ir jo galimybės. Kaip jas praplėsti ir ar tikrai to reikia?
  • Kokteilis fotografuojant: diafragma, išlaikymas, jautrumas. Kaip tai perprasti kuo paprasčiau.
  • Pagrindinės „gražių“ nuotraukų taisyklės ir kaip jas laužyti: šviesa, kompozicija, spalvos ir kt.
  • Psichologiniai fotografavimo niuansai: šeimoje, draugų rate, kelionėse.
  • Nuotraukų koregavimo pagrindai ir kaip nesugadinti puikių nuotraukų.
  • Jūsų atsineštų nuotraukų aptarimas. Namų darbų užduotis paskirsiu kiekvienam dalyviui individualiai pagal jo pradinį pasirengimą ir siekiamus tikslus. Jiems atlikti bus savaitė laiko.
  • Taip pat paliesime kitas aktualias temas: rekomendacijos renkantis įvairiausią foto techniką, koregavimo programų galimybės, saugus nuotraukų laikymas ir t.t.

Planas preliminarus ir bus pritaikytas pagal grupės poreikius. Pertraukų laikas taip pat. Klausimai-atsakymai, diskusijos ir linksmos fotografavimo istorijos visų mokymų metu :)

Ketinu jums labai daug papasakoti. Išsamiai, atvirai ir žinoma – linksmai. Susitikime!