Fotografija

Pirmiausia yra vestuvių fotografija. Klientai sako, kad ji visada gyva, tikra ir spalvinga. Romantiška, jautri ir tuo pačiu linksma ir netikėta. Asmeniškai jai radau vieną žodį – ypatinga. Tokios jos nori pas mane ateinančios poros. Ko gero, dėl to jūs esate čia.
Geriausias būdas suprasti ar mums pekeliui yra susitikimas. Jo metu susipažinsime, išklausysiu jūsų viziją, o jei dar tokios neturite – ieškosime idėjų kartu. Tam turiu daugiau nei 150 fotografuotų vestuvių patirtį Lietuvoje ir užsienyje, kuria mielai pasidalinsiu ir rasime geriausią sprendimą.
Vestuves fotografuoju nuo kelių iki keliolikos valandų, gaminu labai aukštos kokybės fotoknygas, kuriu fotofilmus iš nuotraukų ir dar daugybę visko, ką tik galima įsivaizduoti kalbant apie vestuvių fotografiją. Parašykite man kai tik turėsite tikslią savo vestuvių datą, ir gali būti, kad po to laiško manimi jau ilgai neatsikratysite :)

Dėl kainų ir kitos informacijos prašau rašykite el.paštu arba užpildykte formą žemiau.

Dar fotografuoju:
• Dviejų žmonių keliones ir džiaugsmą
• Laukimą, jei yra ko laukti
• Krikštynas ir mažųjų smalsumą
• Šeimų kasdienybę ir jos grožį
• Verslo portretus ir šaunių įmonių vakarėlius

Taip pat savo nuotraukomis prisidedu kuriant namų ir biurų interjerus, kalendorius, atvirutes ir kitus originalius projektus.

Mano klientai ir partneriai:

klientai_3